Kurumsal
Hakkımızda
Yönetim
Misyon ve Vizyon
Çevre Politikamız
İşçi Sağlığı ve Güvenliği
İnsan Kaynakları
Basın Odası
 
   
Metim İnşaat
Tr  
Metim İnşaat
En  
  Hakkımızda  
     
 

Metim İnşaat Müteahhitlik Gıda San.Tic.Ltd.Şti , genel olarak inşaat taahhüt işlerinde faaliyet göstermektedir. Her türlü bina inşaatında kalite, üstün hizmet ve ekonomi prensibiyle çok sayıda referansımız bulunmaktadır. Sanayi Yapıları, Sosyal ve Ticari Yapılar, Konutlar, Turistik Yapılarda engin tecrübe ve makina parkıyla kısa sürede büyük işler başarmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Firmamız kurulduğu günden bugüne, amaçları ve hedefleri doğrultusunda inşaat sektöründeki faaliyetlerini yetenekli, tecrübeli, iyi eğitim görmüş, sektörün alt yapısını iyi tanıyan teknik kadrosundan aldığı güçle, kendisine kalite ve hizmet çeşitliliği ilkesini hedef edinmiştir.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor.

hakkımızda

hakkımızda
 
 
     
Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji
Anasayfa Hakkımızda Projelerimiz Faaliyet Alanlarımız